BUDMA 2023 już niebawem w Poznaniu

Trwają intensywne przygotowania do Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w Poznaniu, w dniach 31.01-03.02.2023 r. Podczas nadchodzącej edycji spodziewać się możemy obecności setek producentów i dystrybutorów z całego świata, którzy z początkiem roku pochwalą się swoją najnowszą ofertą. To najważniejsze i najbardziej oczekiwane polskie wydarzenie, integrujące międzynarodowe środowisko budowlane, odbędzie się pod hasłem: „WIEDZA, RELACJE, BIZNES”. Podkreśla ono ogromną wagę wymiany doświadczeń, aktualność poruszanej podczas targowych konferencji tematyki, ale także mocno zaznacza kluczowe znaczenie spotkań, fachowych dyskusji i zaufania w biznesie.

BUDMA to prestiżowa przestrzeń do prezentacji najnowszych propozycji producentów i dystrybutorów branży budowlanej i architektonicznej: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal i kamień w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo eko i energooszczędne, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy. Uzupełnienie wystawy stanowić będą Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram, Fasad WinDoor-tech, w ramach których nie zabraknie premierowych pokazów zaawansowanych technologicznie rozwiązań, służących optymalizacji produkcji, co zapowiada hasło: „DOTKNIJ TECHNOLOGII JUTRA”.

W tym roku do flagowej oferty wydarzenia trafia także bogata ekspozycja związana z przemysłem szklarskim.

Buduj globalny biznes

Spotkania osobiste są niezastąpione w budowaniu relacji biznesowych, dlatego podczas nadchodzącej edycji targów

Po raz pierwszy zorganizowana zostanie Międzynarodowa Strefa Spotkań – specjalna przestrzeń dla zwiedzających z zagranicy, w tym grupy kilkuset kupców uczestniczących w programie Hosted Buyers, kluczowych gości z Polski, czy wreszcie dla samych wystawców targów BUDMA i WinDoor-tech, w ramach której nie tylko pomożemy im znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych, ale zapewnimy dostęp do kompleksowej i istotnej wiedzy, jak kierować rozwojem firmy na arenie międzynarodowej.

Wartością tych spotkań będzie merytoryka i pomoc doradców z zakresu: prowadzenia transakcji międzynarodowych, szukania nowych możliwości finansowania, bezpieczeństwa i transportu, a wreszcie samej logistyki w tej nowej, zmienionej rzeczywistości łańcucha dostaw. W budowaniu sieci kontaktów pomoże dedykowana aplikacja mobilna, podpowiadająca możliwe kontakty, tworząca kalendarz spotkań i mapę spotkań.

Targom towarzyszyć będą cenione wydarzenia: Forum Gospodarcze Budownictwa Build4Future, Forum Designu i Architektury D&A, a także strefy specjalne: Strefa Fachowca, Akademia Młodego Budowlańca, Budma Design, Arena Start-Upów, Strefa Eko-Trendy, Strefa Kobiet w Budownictwie. Ciekawy program targów, powstający w bezpośredniej współpracy z najważniejszymi związkami branżowymi i mediami, a często także przy wsparciu instytucji państwowych, przyciąga na BUDMĘ tych uczestników rynku, którzy chcą wiedzieć więcej.

Nowością tegorocznej odsłony targów BUDMA będzie, wspomniane już wcześniej, Forum Kobiety w Budownictwie, podczas którego przedstawicielki tego sektora opowiadać będą o swoim doświadczeniu zawodowym w branży budowlanej. Spotkanie podzielone będzie na część wykładową i warsztatową, a jego celem jest umacniane pozytywnego wizerunku, integracja i nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa I Architektury BUDMA 2023, odbędzie się kilkadziesiąt konferencji i seminariów, wśród których na szczególną uwagę zasługują m.in. dwudniowe Forum Gospodarcze Budownictwa Build4Future oraz V Forum Designu i Architektury „D&A”. Program obu wydarzeń oparty jest o cykl prezentacji i paneli dyskusyjnych, stanowiących bazę do otwartej publicznej debaty na temat najbliższych perspektyw dla budownictwa, stanu architektury w Polsce oraz kierunku w jakim zmierza, czy też zmierzać powinna.

Na podst.mat.: Grupa MTP

Subscribe
Powiadom o
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl