Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019 odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 roku. 

Targi ENERGETAB rokrocznie są  jednym z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Poprzednia edycja

Poprzednia, 31-sta  edycja targów ENERGETAB odbyła się od 11 do 13 września 2018 roku w Bielsku-Białej. Było to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Na 35 tys. m2  powierzchni ekspozycyjnej swoje najnowsze oferty zaprezentowało 733 wystawców z 20 krajów Europy i Azji. Wśród wystawiających się firm spotkać można było zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość znaczących krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Najbardziej innowacyjne produkty zostały wyróżnione w konkursach o  Puchar Ministra Energii, Puchar PTPiREE, Medal Prezesa SEP oraz otrzymały medale i statuetki Partnerów targów czy też „Złoty Lew” im. Kazimierza Szpotańskiego.

Jak co roku, targom towarzyszyły konferencje oraz prezentacje i seminaria promocyjne.

Więcej na www.energetab.pl

Foto:  ZIAD Bielsko-Biała” S.A.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl