Razem silni

International Exhibition Logistics Association (IELA) w  Genewie wezwała wszystkich uczestników z  branży wystawienniczej i eventowej w Europie do zjednoczenia się pod hasłem RAZEM SILNI,  aby wzajemnie się wspierać i udzielać sobie pomocy.

Stowarzyszenie deklaruje  pomoc i  zachęca do korzystania ze swojej  wiedzy,  kompetencji i narzędzi wsparcia.

„W końcu powrót do normalnej działalności targowej będzie możliwy tylko dzięki skutecznym partnerom logistycznym” – czytamy w apelu inicjatywnym. Kampania ma na celu pokazanie, jak silni są partnerzy logistyki targów i  wystaw, w szczególności dzięki postom w mediach społecznościowych pod hasztagiem #togetherstrong i #thisshowisopen.

Tę informację dedykuję szczególnie p. Grażynie Grabowskiej, prezes spółki Targi w Krakowie i wiceprezes Polskiej Izby przemysłu Targowego, która – w imię samorządowej solidarności – odważyła się publicznie, w mediach stwierdzić, że  nastawienie na ratowanie tylko mikroprzedsiębiorstw targowych jest błędem.

Pragnę nakierować wnikliwą uwagę pani prezes na fakt, że TARGI BEZ STOISK NIE ISTNIEJĄ, a medialna  inicjatywa Pawła Montewki,  którą sfinansowało grono członków  PIPT i spoza samorządu jest wzorowym przykładem solidarnej  dbałości o wspólny interes. Ciekawy jestem, za czyje pieniądze zorganizowała pani kontrakcję? I w jakim celu, kolejny raz, dzieli pani polski samorząd targowy?

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl