AGRO SHOW Bednary już po raz dwudziesty

W tym roku wystawa AGRO SHOW odbędzie się po raz dwudziesty. Pierwsza edycja miała miejsce w 1999 roku. Przez wszystkie te lata wystawa krok po kroku rozwijała się  i obecnie jest jednym z największych wydarzeń targowych i największą wystawą plenerową w branży rolniczej zarówno w kraju jak  i w Europie. Wystawa na stałe wpisała się do kalendarza imprez targowych i jest silną oraz rozpoznawalną marką na rynku.  Tegoroczna edycja będzie miała wyjątkową, jubileuszową oprawę z okazji jubileuszu.

Począwszy od 2018 roku Wystawa AGRO SHOW odbywać się będzie zawsze od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku.
W bieżącym roku wystawa odbędzie się w dniach od  20 do 23 września.

Przez cztery dni na terenie lotniska w Bednarach w gminie Pobiedziska odbędą się pokazy maszyn podczas pracy, Agro Debaty, a także pozostałe stałe punkty programu, w tym atrakcje i udogodnienia dla zwiedzających.

Czwartek stanie się specjalnym „dniem profesjonalisty”. Dzień ten dedykowany będzie przede wszystkim szeroko rozumianemu biznesowi, czyli przedsiębiorcom reprezentującym firmy z branży rolniczej, przedstawicielom grup producenckich, dziennikarzom, a także kluczowym klientom firm prezentujących się na wystawie. Z pewnością właśnie czwartek będzie odtąd najlepszym dniem na poznanie ofert i nowości oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Piątek pozostanie „dniem dla szkół” , gdzie zaproszeni zostaną uczniowie, studenci oraz nauczyciele przedmiotów i kierunków związanych z rolnictwem,
w szczególności z mechanizacją rolnictwa. Wśród głównych atrakcji znajdzie się Ścieżka Edukacyjna oraz finały konkursów „Młody Mechanik na Medal”
i „Mechanik na Medal”.

Sobota i niedziela to będą tradycyjnie „dni dla wszystkich zwiedzających”, podczas których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, zapoznać się z ofertami wystawców i je porównać.

Wstęp na wystawę przez cały okres jej trwania będzie bezpłatny

Fot : PIGMiUR

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl