DREMA – największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi drzewne

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema odbędzie się na terenie targów poznańskich od 11 do 14  września br.  To największe targi w Polsce, dotyczące przemysłu drzewnego.

Poprzednia edycja  targów Drema odbyła się od 12 do 15 września 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wydarzenie targowe było największym w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowym spotkaniem przedstawicieli branży obróbki drewna – targi DREMA.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA już od 34 lat stanowią platformę prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań dla sektora drzewno-meblarskiego, wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również licznych rozmów biznesowych. To właśnie w Poznaniu, sercu Wielkopolski spotykają się liderzy, producenci maszyn, znawcy nowinek technologicznych, pasjonaci innowacji i przedsiębiorcy wybierający najważniejsze imprezy targowe, dla których istotne są optymalizacja, nowe możliwości rozwoju, jak również pozyskanie dalszych rynków zbytu.

DREMA 2017 r. dała szansę przedstawienia produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym towarzystwie, stanowiącym ponad 40% uczestników tych targów oraz  zademonstrowanie ich przed ponad 15,5 tysiącami profesjonalistów, wśród których znaleźli się przedstawiciele kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów. Ponadto, ich wartością była możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, warsztatach
i pokazach, dzięki którym w jeszcze większym stopniu można chłonąć wprowadzane na rynek innowacje, poznawać i analizować ich parametry i w konsekwencji uzyskać przewagę nad konkurencją.

Motorem napędowym targów DREMA są wydarzenia towarzyszące oraz imprezy targowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem. W roku minionym kontynuowana była współpraca z uznanymi w środowisku instytucjami i mediami branżowymi, które od lat współtworzą z nami merytoryczną oprawę targów. Do dyspozycji profesjonalnych uczestników były dobre praktyki i wiele atrakcji, m.in.: Drema Dzieciom i Seniorom, Strefa Parkietu wraz z pokazami
i warsztatami parkieciarskimi, Strefa Wiedzy i pokazy produkcji mebli z palet we współpracy ze szkołami, Poligon Umiejętności i demonstracje lakiernicze, Pawilon Promocji Drewna, a w nim ekspozycja międzynarodowych stowarzyszeń, wystawa eksponatów Wyczarowane z Drewna, Mistrzostwa Polski
We Wbijaniu Gwoździ, obchody jubileuszu 25-lecia istnienia Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi Do Obróbki Drewna DROMA, seminarium Bezpieczeństwo Maszyn, konferencja Energia z Drewna,  kongres Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego Koopdrew koordynowany przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego i odbywający się na dzień przed otwarciem Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, oraz wiele innych!

Innowacyjność, dynamika, promocja nowości i nieszablonowych rozwiązań – to cechy charakteryzujące najważniejsze i największe targi w Polsce a także Europie Środkowo-Wschodniej będące przeglądem maszyn i technologii dedykowane branży drzewnej i meblarskiej. Targi Drema  ponownie stanowiły wydarzenie targowe z wielkim międzynarodowym przeglądem dorobku przemysłowego, podczas którego rodzimi oraz zagraniczni liderzy zaprezentowali najnowsze technologiczne rozwiązania stosowane w sektorze szeroko pojętej obróbki drewna.

Dzięki inwestycjom w nowe technologie i wysoko wykwalifikowaną kadrę polskie firmy drzewne i meblarskie stają się coraz poważniejszym graczem na arenie międzynarodowej.

Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, która obejmowała 7 pawilonów i teren otwarty, o sile Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA stanowi idea spotkań, rozmów biznesowych i wymiana doświadczeń.

Foto: MTP

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl