Za dwa dni Targi Ogrodnictwa Gardenia 2020 – innowacje w ogrodzie

Już w najbliższy czwartek, 13 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną się Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2020. Targi potrwają do 15 lutego. To wydarzenie nr 1 w branży ogrodniczej, które od kilkunastu lat sprowadza do Poznania prawie 25 000 osób zainteresowanych tematyką kształtowania ogrodów.

Motywem przewodnim kolejnej edycji Targów GARDENIA będą „Innowacje w ogrodzie”.  Pokazane zostaną przede wszystkim w zakresie nowości jakie producenci i dystrybutorzy urządzeń i roślin planują na sezon 2020.

Jak co roku Targi Gardenia będą inspirować gości do tworzenia ogrodów bez względu na to czy mają do dyspozycji ogród przydomowy czy balkon w bloku.

Ogród jest przestrzenią, w której można spędzać czas wspólnie z bliskimi i czerpać z tego ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego do udziału w Targach zostały zaproszone firmy oferujące elementy do aranżacji ogrodu, które pozwolą stworzyć w nim np. przydomowe spa czy najlepszy plac zabaw pod słońcem.

Temat dziecka w ogrodzie również będzie jednym z ważniejszych zagadnień w programie wydarzeń. Wokół wszystkich tych zagadnień zostaną stworzone Strefy Inspiracji. Ogród to także idealne miejsce na wspólne grillowanie, dlatego w nadchodzącej edycji rozwijamy strefę grillową, w której planujemy moc atrakcji i inspiracji do biesiadowania w ogrodzie.

Przez dwa dni trwania Targów odbywać się będzie kiermasz ogrodniczy, podczas którego miłośnicy ogrodów będą mogli zakupić dodatki do swoich oaz zieleni. Będzie można zakupić m.in. cebule, nasiona, kwiaty, sadzonki drzew, a także narzędzia i sprzęt ogrodniczy.

Gardenia 2019

Podczas nadchodzącej edycji pojawią się wyspy pokazowe, przestrzenie demonstracyjne oraz strefy edukacji, które będą zachęcały odwiedzających do interakcji i w obrębie których będzie można uzyskać informacje o różnych gatunkach roślin. W programie wydarzeń targowych planowane są liczne warsztaty, pokazy cięcia i pielęgnacji roślin oraz inne wydarzenia, które współorganizujemy z naszymi partnerami.

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl