Targi Mody Poznań

Targi Mody Poznań  odbędą się w dniach od 28 do 29 sierpnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wystawcy zaprezentują najnowsze modowe trendy nie tylko z Polski ale też z różnych stron świata. Tradycyjnie już podczas poznańskich targów mody odbędzie się wiele pokazów mody, a na stoiskach wystawcy targowi zaprezentuję swoje najnowsze kolekcje. Warto podkreślić jednak, że Targi mody to nie tylko pokazy, stoiska z odzieżowymi nowościami, czy kontrakty, to także konferencje oraz szkolenia.

W ramach tegorocznej edycji Speakers organizatorzy podjęli się zorganizowania cyklu warsztatów, dzięki którym każdy z uczestników będzie miał okazję dowiedzieć się jak lepiej, bardziej efektywnie prowadzić swoją firmę.

Gościem Targów Mody Poznań będzie dr Marek Borowiński, specjalista od zwiększania sprzedaży oraz Visual Merchandisingu. Jeśli chcesz poznać mowę ciała, techniki negocjacyjne czy psychologię koloru odwiedź Targi Mody Poznań. 29 sierpnia w ramach Speakers dr Borowiński podzieli się swoją wiedzą.

W programie spotkania:

  1. „Mowa ciała w praktyce”.

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat najważniejszych i najpopularniejszych aspektów komunikacji niewerbalnej wykorzystywanych w sklepie z modą i relacjach w biznesie.

  1. „Typologia klienta w branży mody”.

Dzięki szkoleniu uczestnicy poznają skuteczny sposób oddziaływania na klientów, którzy mają duży potencjał, ale z którymi ciężko się rozmawia.

  1. „Techniki negocjacji biznesie, czyli, jak zyskać więcej”.

Uczestniczy szkolenia zapoznają się ze strategiami i technikami negocjacyjnymi oraz zwiększą własne kompetencje w tym zakresie.

  1. „Profesjonalna rozmowa handlowa”.

Na tym szkoleniu będą poruszane zagadnienia związane z psychologią sprzedaży i technikami wpływu na klienta.

  1. „Psychologia koloru w komunikacji marketingowej”. Podczas tego seminarium, będzie można dowiedzieć się jak stosować odpowiedni kolor do poszczególnych grup docelowych oraz jak go skutecznie wykorzystać budując celowy przekaz marketingowy.

Bilet na Targi Mody Poznań dla osób związanych z branżą mody jest bezpłatny. Właściciele sklepów, managerowie, marketingowcy, studenci uczelni kierunkowych, fotografowie, styliści, ilustratorzy otrzymują darmowy bilet wstępu po wcześniejszej rejestracji na stronie www.targimodypoznan.pl lub w kasie podczas wydarzenia.

Więcej na: www.targimodypoznan.pl

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl