Niebawem w Poznaniu Targi Łowieckie KNIEJE

Najszersza oferta nowości na sezon łowiecki, pokaz aktualnych trendów w modzie myśliwskiej,  zawody strzeleckie, prezentacja najpiękniejszych rasów psów myśliwskich oraz ptaków niezbędnych podczas polowań, a także świetna zabawa i wiele pozytywnych doświadczeń kulinarnych – tak właśnie zapowiada się piąta edycja Targów Łowieckich KNIEJE, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 1-3 lutego 2019 roku.

Biznes i dobra zabawa bardzo dobrze się uzupełniają. Od lat tego zjawiska doświadczają uczestnicy Targów Łowieckich KNIEJE, którzy wyjeżdżają z Poznania nie tylko z listą nowych kontaktów, ale i w wyśmienitych humorach. – Targi KNIEJE to wyjątkowo dynamicznie rozwijające się przedsięwzięcie, które mimo swej krótkiej historii, cieszy się bardzo dobra opinią w branży łowieckiej – zapewnia Filip Głogowski-Kurpisz, dyrektor projektu. – Każda z edycji kończy się sukcesem pod względem organizacyjny. Co roku możemy pochwalić się wzrostem powierzchni, liczby wystawców i zwiększającą się frekwencją wśród odwiedzających. Targi są bardzo pozytywnie oceniana przez wystawców, którzy doceniają obecność profesjonalnych zwiedzających. Zadowolona z Targów wychodzi również szeroka publiczność, u której wielokrotnie udało się rozbudzić nową pasję – dodaje.

Ważna data w kalendarzu na 2019

O tym, że Targi Łowieckie KNIEJE mają status niezwykle ważnego święta w kalendarzu łowieckim, nikogo nie trzeba już przekonywać. Wydarzenie zyskało już swoją rangę w środowisku łowieckim. To świetna okazja do wspólnego pielęgnowania tradycji, poznania najnowszych trendów, wymiany poglądów i czerpania z doświadczenia kolegów. To też możliwość prowadzenia rozmów o roli łowiectwa w polskiej gospodarce.  To również rozbudowany program wydarzeń towarzyszących, czyli zawody strzeleckie, konkurs budowy ambon, gra na rogu. W przerwie między poszczególnymi pokazami można posłuchać muzyki łowieckiej  i skosztować kuchni myśliwskiej.

W miejscu tym warto podkreślić, że w 2018 roku na powierzchni około 5400 m kw swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 firm, wśród których na pierwszym planie pojawili się branżowi liderzy. Do dyspozycji zwiedzających było blisko 150 marek, a także kilkadziesiąt nowości. Do udziału w kolejnej edycji zapraszamy firmy, które mają w swojej ofercie szeroko rozumiany sprzęt i asortyment myśliwski (m.in.: broń, amunicję, optykę myśliwską, sprzęt turystyczny czy pojazdy terenowe). Targi Łowieckie KNIEJE to również doskonałe miejsce dla firm, których działalność ukierunkowana jest na kuchnię myśliwską.

 6 pasji w jednym miejscu

W tym samym czasie, co Targi KNIEJE odbędzie się cały blok targowy dedykowany prawdziwym pasjonatom. Na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zapraszamy wszystkich zainteresowanych wędkarstwem, podróżami, żeglarstwem, strzelectwem sportowym i survivalem. Na każdego uczestnika będzie czekać wiele atrakcji w ramach  Targów Wędkarskich RYBOMANIA, Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon oraz SURVIVAL FORCE EXPO. Nowością będzie pierwsza edycja Targów Strzelectwa Sportowego ShootingPro.

Więcej informacji na www.knieje.pl

Foto: MTP

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl