Targi LOOK i beautyVISION 2019

Zjawiskowe show najlepszych fryzjerów, porady kosmetyczek, konkursy w stylizacji paznokci – to tylko część atrakcji poznańskich targów LOOK i beautyVISION. Wydarzenie to odbędzie się na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich od 6 do 7 kwietnia br.

Ta impreza targowa skierowana jest zarówno do osób zawodowo związanych z branżą fryzjersko-kosmetyczną, jak i fanów najnowszych kosmetyków oraz akcesoriów. Targi mieszczą się w pawilonach wypełnionych po brzegi tysiącami produktów oraz w jednej hali ze Sceną Główną, gdzie gwiazdy pokażą światowe najnowsze stylizacje.. Do zwiedzania całości ekspozycji upoważnia jeden bilet wstępu. Wielu wystawców na swoich stoiskach będzie organizowało dodatkowe atrakcje w postaci pokazów znanych specjalistów, a także testy produktów, dzięki którym będzie można dowiedzieć się, czy konkretny kosmetyk jest dla nas odpowiedni.

Targi są niecodzienną okazją do zobaczenia na własne oczy międzynarodowych gwiazd fryzjerstwa i kosmetyki. Na Scenie Głównej wystąpią światowej sławy styliści fryzur: Wielu emocji dostarczą również polscy eksperci.

Konkursy dla najlepszych

W ciągu dwóch dni odbędą się konkursy dla fryzjerów, barberów, wizażystek i stylistek paznokci z całej Polski. Setki uczestników będą wykazywać się kreatywnością, dynamiką i dopasowaniem stylizacji do urody modelów. Co roku ich praca wykonywana na żywo cieszy się olbrzymią popularnością wśród pozostałych fryzjerów, jak i osób, które szukają pomysłów na własny image. Jednym z najpopularniejszych konkursów jest KREATOR. W jego konkurencjach fryzjerzy zachęcani są do wyjścia poza mainstreamowe stylizacje i podążania własną drogą. Tu nie ma miejsca na konwenanse!

Szkolenia dla profesjonalistów

Dla większości fryzjerów i kosmetyczek ich zawód to styl życia – stale rozwijają swoje umiejętności i nie spoczywają na laurach. Właśnie dlatego organizatorzy przygotowali bogaty program seminariów, konferencji czy warsztatów. Wszystkie wydarzenia są prowadzone przez cenionych ekspertów, którzy łączą praktyczną wiedzę z teorią. Ambasadorzy topowych marek pokażą jakie fryzury już wkrótce będą hitem na ulicach miast, podolodzy będą uczyć jak odpowiednio diagnozować schorzenia stóp, wizażyści nauczą jak wykonać zjawiskowe makijaże, a stylistki paznokci udowodnią, że płytka paznokciowa może być małym płótnem, na którym powstają wspaniałe dzieła. To tylko wycinek atrakcji targów fryzjersko-kosmetycznych LOOK i beautyVISION.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl