Targi bursztynu Amberif już za dwa miesiące

Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif odbędą się już po raz 26. w dniach od 20 do 23 marca na terenie gdańskiego Amberexpo.

Amberif to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie.

Podczas najbliższej edycji targów Amberif swoje najnowsze oferty zaprezentuje 470 wystawców z całego świata a w wydarzeniu udział weźmie 6 tysięcy branżowych odwiedzających z 58 krajów – najliczniej z: Rosji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Chin, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Szwecji, Włoch, Danii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Węgier, Czech, Estonii i Kanady.

Swoją ofertę przedstawią zarówno małe pracownie, jak i duże firmy jubilerskie: producenci złotej i srebrnej biżuterii z bursztynem, z kamieniami kolorowymi, perłami i diamentami, importerzy zegarków, złotej i srebrnej biżuterii, producenci i importerzy maszyn, narzędzi oraz technologii złotniczych

Targom towarzyszyć będą wernisaże, warsztaty, seminaria naukowe i panele dyskusyjne. Punktem kulminacyjnym jest wieczorna Gala Bursztynu i Mody AMBER LOOK Trends & Styles.

Foto: MTG

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl