Polagra-Premiery 2020 już niebawem w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery odbędą się od 17 do 19 stycznia 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Polagra-Premiery to niezwykle ważne wydarzenie dla branży rolniczej nie tylko w Polsce, ale też w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami biznesu. Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do fachowej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących współtworzonych z przedstawicielami gospodarki oraz związkami branżowymi. Targi to przede wszystkim znakomita okazja, aby na żywo, po raz pierwszy w Polsce zobaczyć nowości produktowe na sezon 2020 i porównać ofertę różnych dostawców. Wystawcy podkreślają, że organizacja Targów tuż po Agritechnice w Hanowerze, to bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala przedstawić rolnikom faktyczne nowości. Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to, by podsunąć rolnikom pomysł na nowe inwestycje. Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery od lat skupiają znakomite grono przedsiębiorców oraz co roku goszczą kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających, zainteresowanych nowościami i rozwojem rolnictwa w Polsce.

Polagra-Premiery 2018

Bogaty program wydarzeń

Polagra-Premiery to również platforma wiedzy i wymiany doświadczeń, miejsce, w którym profesjonaliści z branży rolniczej, będą mogli nie tylko zapoznać się z bogactwem nowych technologii, maszyn i narzędzi, ale także wymienić się poglądami i rozwiązaniami dotyczącymi aktualnych wyzwań
i problemów. Nadchodząca edycja oprócz nowości rynkowych będzie prezentować bardzo bogaty program wydarzeń. We współpracy z  topowymi wydawnictwami z branży rolniczej organizujemy merytoryczną konferencję, podzieloną na dwa osobne panele skierowane do różnych specjalistów.
Od godziny 11 wystartuje „Dzień Agronoma”, część poświęcona aktualnym wyzwaniom i nowościom w zakresie uprawy i techniki rolnej. Część pt. „Dzień Zootechnika”, czyli fachowe prelekcje z zakresu hodowli odbędą się w obrębie Strefie Innowacji. To specjalnie wydzielona przestrzeń w obrębie pawilonu, w której przez cały czas trwania Targów odbywać się będą wykłady i prezentacje firm oraz wydawnictw branżowych. Taki podział jest zamierzony, gdyż chcemy dać możliwość uczestnikom konferencji zwiedzanie ekspozycji przed lub po interesujących ich wykładach. Dodatkowo wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa organizujemy bezpłatne szkolenia z obsługi portalu IRZplus. Będą się one odbywać w ramach konferencji oraz dodatkowo powstanie strefa IRZplus w obrębie Pawilonu Innowacji, w którym staną stanowiska komputerowe, które pozwolą na przeszkolenie podczas trwania targów kilkuset osób z praktycznej obsługi portalu. W planach mamy także konkurs z nagrodami o wartości ok 50 000 zł. Szczegóły będą dostępne już z końcem listopada.

Polagra – Premiery 2018

Innowacyjne rolnictwo oraz szeroka promocja polskich producentów

W jednym z pawilonów ekspozycyjnych powstanie specjalna „Strefa Innowacji” w obrębie której planujemy ciekawe wydarzenia. Będzie można tam obejrzeć prezentacje produktowe różnych marek oraz spotkać przedstawicieli mediów oraz fachowców, którzy z pewnością chętnie porozmawiają o aktualnych zagadnieniach branży. Jeden z pawilonów będzie dedykowany w całości polskim producentom, gdyż zależy nam na ich rozwoju i promocji. Chcemy umożliwić im także nawiązanie kontaktów międzynarodowych dlatego wzorem poprzednich edycji, rozwijamy program Hosted Buyers. Poprzednie lata pokazały, że ten program cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego również na rok 2020 zapraszamy ok 100 kupców z 13 krajów Europy Południowej i Wschodniej.

Polagra – Premiery 2018

Po bieżące informacje dotyczące programu wydarzeń, wystawców oraz partnerów zapraszamy na stronę www.polagra-premiery.pl

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl