Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM 2019

Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o. są organizatorami trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® odbędzie się od 12 do 14 marca 2019 roku w Bydgoszczy.

Zakres tematyczny targów to: narzędzia specjalne: formy wtryskowe, formy rozdmuchowe, głowice wytłaczarskie, formy  do przetwórstwa gumy, narzędzia skrawające do obróbki metali, technologie, urządzenia i materiały do inżynierii odwrotnej, technologie, obrabiarki i urządzenia do obróbki ubytkowej, łączenia i powlekania metali, technologie, maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej i wykańczającej, przetwórstwo tworzyw sztucznych, materiały, surowce: stale, półfabrykaty, siłowniki, normalia, osprzęt elektryczny, środki smarujące, chłodziwa i ich komponenty, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe,    oprzyrządowanie technologiczne, procesy projektowania form, modelowanie, wizualizacja i symulacja wtrysku, specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE, wyposażenie zakładów przemysłowych, automatyzacja i robotyzacja produkcji, recykling, logistyka, usługi.

Targi kooperacyjne INNOFORM to znakomita platforma biznesowa oraz miejsce bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

Z roku na rok udział w targach INNOFORM® bierze coraz większa liczba wystawców. Prezentowana jest imponująca liczba nowości. Podczas ubiegłorocznej edycji targów INNOFORM® swoją ofertę zaprezentowało 263 renomowanych producentów i dystrybutorów zarówno z kraju jak i zagranicy. Targi INNOFORM® odwiedziło niemal 3000 branżowych gości.

Foto: organizator

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl