Ponad 1 300 wystawców na Targach Intec i Zuliefermesse 2019

Przyszłoroczna edycja lipskich targów przemysłowych Intec oraz Zuliefermesse odbędzie się w dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku na terenach targowych w Lipsku. Duet targowy Intec i Zuliefermesse będzie pierwszą, liczącą się w przyszłym roku w Europie platformą spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Przyszłoroczna edycja duetu przemysłowego cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Swoją ofertę w ramach obu imprez zaprezentuje łącznie ponad 1 300 wystawców. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym wydarzeniu stanowi znakomitą okazję do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby zgłoszonych na ten moment wystawców. Świadczy to o silnej pozycji naszego duetu targowego na tle europejskich targów przemysłowych”, mówi Markus Geisenberger, Dyrektor Generalny Leipziger Messe GmbH, i dodaje: „Odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, którzy zaprezentują wszystkie etapy produkcji przemysłowej – od narzędzi, części, komponentów i usług produkcyjnych poprzez obrabiarki, centra obróbcze, linie produkcyjne, aż po automatyzację produkcji”. Podczas edycji 2019 swoje innowacyjne produkty i usługi zaprezentuje ponad 1 300 wystawców.

W 2019 roku wśród wystawców targów Intec znajdą się światowi liderzy z branży, w tym m.in. AVIA S.A., Balluff GmbH, Bosch Rexroth AG, FANUC AG, Mitsubishi Electric Europe, Panasonic Industry Europe, Simens AG, TRUMPF, czy Yamazaki Mazak. Również dla małych i średnich przedsiębiorstw impreza ta stanowi atrakcyjną platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych. Powierzchnia wystawiennicza targów Intec została na ten moment prawie w całości sprzedana – pozostały już tylko ostatnie wolne stoiska.

Podczas targów Zuliefermesse 2019 natomiast poddostawcy prezentować będą najnowsze usługi produkcyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Targi Zuliefermesse są największą w Europie imprezą B2B dla branży metalowej i poddostawczej dla przemysłu. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą części i komponentów z metalu, tworzyw sztucznych i innych nowatorskich materiałów, a także z ofertą konstrukcji lekkich, skierowaną m.in. do przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, medycznego, optycznego, lotniczego, tworzyw sztucznych, elektroniki i elektrotechniki.

Polska na targach Intec i Zuliefermesse 2019

Co dwa lata duet targów jest istotnym miejscem polsko – niemieckich spotkań dla firm, instytucji i organizacji. Do grona wystawców przyszłorocznej edycji należy m.in. Bydgoski Klaster Przemysłowy, który na powierzchni 70 metrów kwadratowych zaprezentuje siedem firm ze swojego regionu, a wśród nich: Zakład Narzędziowy EKOPLAST Roman Glazik, Kaplast sp. z o.o., Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych APLEX sp. z o.o., KONEK PSN sp. j., HPT Innovation sp. z o.o., Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych
i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych GRAFORM Stanisław Grabowski, Fatpol Tools sp. z o.o.. W przyszłym roku swoje usługi zaprezentują m.in.: MM Systemy z Kątów Wrocławskich, kierujący swoje usługi głównie do branży automotive – od pojedynczych elementów, po produkcję seryjną. Wtryskownia 24 podczas targów poddostawców zaprezentuje swoje możliwości wykonania detali na 16 wtryskarkach, którymi dysponuje. Swoje produkty przedstawi także firma AKPOL – producent regranulatów z Kraśnika.

W ramach targów Intec odwiedzający będą mieli szansę poznać i nawiązać kontakt z producentem specjalistycznego separatora oleju, firmą Ecoster.

Organizatorem Polskiego Stoiska podczas przyszłorocznej edycji targów Intec i Zuliefermesse są Targi Lipskie Polska Sp. z o.o., jako przedstawicielstwo Targów Lipskich na Polskę.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji, w ramach którego organizatorzy przygotowali wiele interesujących wydarzeń.

Na podst. mat.: Targi Lipskie
Foto: Targi Lipskie

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projektowisko.pl