Za trzy dni 30. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON

Już w najbliższy piątek, 1 lutego rozpocznie się 30. jubileuszowa edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Targi Tour Salon potrwają do 3. lutego. Wystawcy zaprezentują swoje najnowsze oferty, ponadto  odwiedzający targi będą mieli możliwość spotkania się ze znanymi podróżnikami a wśród nich znajdą się m.in: Szymonem „Simon” Radzimierskim, Tomaszem Zubilewiczem czy też Jarosławem Kuźniarem.

Spotkania z podróżnikami i blogerami zobacz tutaj

Targi TOUR SALON są miejscem inspiracji dla pasjonatów podróży oraz platformą promocji i prezentacji ofert turystycznych, a także wymiany wiedzy i doświadczeń w gronie przedstawicieli sektora turystycznego. O randze wydarzenia świadczą nie tylko rosnące w stosunku do lat poprzednich liczby wystawców i zwiedzających, ale także ogromne zaufanie ze strony instytucji i organizacji takich jak chociażby Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna czy też inne stowarzyszenia działające w sektorze turystycznym w Polsce, które co roku znajdują się w gronie patronów targów TOUR SALON.

Targi TOUR SALON od lat wspierają rozwój branży turystycznej, głównie dzięki dbałości i pasji, z jaką organizatorzy wydarzenia podchodzą do realizacji tego projektu. Na uwagę zasługuje fakt, iż nie obawiając się o transparentność działań targi TOUR SALON co roku są raportowane w Międzynarodowym Związku Statystyk Targowych CENTREX i audytowane przez tę organizację. Dzięki temu nasi partnerzy i wystawcy mogą podejmować właściwe decyzje biznesowe i marketingowe zgodne z założonymi celami. – komentuje Maria Szczepaniak-Kowalska, dyrektor projektu.

Warto zauważyć, że TOUR SALON to także jedyne organizowane w Polsce targi dla sektora turystycznego akredytowane przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. To dowód  na to, że wydarzenie przygotowywane jest według światowych standardów, z ogromną dbałością o jakość usług i tym samym zapewnia wystawcom i odwiedzającym gwarancję solidnej inwestycji biznesowej.

Tegoroczna edycja targów TOUR SALON odbędzie się pod hasłem „Podróż jest sztuką”. Jak tłumaczą organizatorzy, wydarzenie ma być lekcją z odbywania podróży i prowadzenia biznesu w sektorze turystycznym. Biorąc pod uwagę certyfikaty i wyróżniania przyznane temu projektowi, nie ma wątpliwości co do tego, że trzy dni targowe zostaną przygotowane w oparciu o ogromne doświadczenie biznesowe Międzynarodowych Targów Poznańskich i rzetelnie przygotowane z myślą o potrzebach wystawców, patronów i partnerów oraz zwiedzających.

Program wydarzeń

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl