Od jutra w Bielsku-Białej ENERGETAB 2018

Już jutro, 11 września, w Bielsku-Białej rozpoczną się Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2018. Do 13 września w Bielsku-Białej, na 30 tys. m2  powierzchni ekspozycyjnej swoje najnowsze oferty zaprezentuje ponad 700 wystawców z całej Europy, USA i kilku krajów azjatyckich.  Wśród wystawiających się firm spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość znaczących krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Najbardziej innowacyjne produkty zostaną wyróżnione w konkursach o  Puchar Ministra Energii, Puchar PTPiREE, Medal Prezesa SEP oraz otrzymają medale i statuetki Partnerów targów czy też „Złoty Lew” im. Kazimierza Szpotańskiego.

Jak co roku, targom towarzyszyć będą konferencje oraz prezentacje i seminaria promocyjne.

Poprzednia, 30-sta  edycja targów ENERGETAB odbyła się od 12 do 14 września 2017 roku w Bielsku-Białej. Było to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Swoje najnowsze oferty zaprezentowało ponad 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji.

Więcej na www.energetab.pl
Foto:  ZIAD Bielsko-Biała” S.A.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl