Od jutra największe w Polsce północnej targi spożywcze

Od jutra, 29 maja br., w gdańskim Centrum Wystawienniczo Kongresowym Amberexpo odbędą się największe w Polsce północnej targi spożywcze. Równolegle odbędą się Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO, Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH oraz Targi Mleczarskie MLECZNA REWIA. Swoje najnowsze oferty zaprezentuje 140 wystawców z 13 krajów. Wydarzenie potrwa do 31 maja.

Udział w targach biorą wiodący polscy producenci i importerzy ryb i owoców morza, rybnych wyrobów garmażeryjnych i producentów pasz, systemów do przechowywania oraz transportu ryb i sprzętu do hodowli. Obok produktów rybnych, mleczarskich (targi Mleczna Rewia – udział producentów i firm związanych z przetwórstwem produktów mlecznych dofinansowany jest z Funduszu Promocji Mleka), zbożowych i dietetycznych, pojawią się produkty regionalne małych i średnich firm, płody z farm i hodowli ekologicznych, lokalne przetwórnie i gospodarstwa oraz grupy rybackie.

Kategoria „technologia” reprezentowana będzie m.in. przez producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa, przedsiębiorstwa oferujące kompleksowe projektowanie linii technologicznych i wdrażanie systemów produkcyjnych, a także sprzęt do utylizacji odpadów oraz wyposażenie dla gastronomii i sklepów. Dużą grupę wystawców stanowią dostawcy opakowań dla przetwórstwa i firm cateringowych oraz dystrybutorzy największych światowych marek artykułów BHP.

Po raz pierwszy równocześnie z Targami POLFISH i FOODEXPO odbywać się będą Targi Handlowe sieci sklepów „ABO – udane zakupy”, organizowane przez Detal Pomorze Sp. z o.o. (tylko w dniu 29 maja).

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl