Od dziś w Bydgoszczy Targi INNOFORM 2019

Dziś, 12 marca rozpoczęły się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® potrwa do 14 marca.  W tym roku udział w wydarzeni bierze 360  wystawców.

Targi kooperacyjne INNOFORM są znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

Strefa Usług Przemysłowych

Jak osiągnąć sukces w prowadzeniu firmy? Jednym z kluczowych czynników jest stabilny rozwój oraz ciągłe zwiększanie portfolio Klientów. To z kolei przekłada się na większe przychody oraz zysk. W jaki sposób go pomnażać i budować efektywne długofalowe relacje biznesowe? Należy przede wszystkim zdobywać nowe kontrakty i zlecenia. Zadanie to ułatwi nowość na Międzynarodowych Targach INNOFORM®, czyli Strefa Usług Przemysłowych. Biorą w niej udział  firmy podwykonawcze, świadczące usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn.

Nowości, innowacje, pionierskie technologie

Innowacyjne technologie, nowoczesne produkty i realna szansa na owocną biznesową współpracę to niewątpliwe atuty Targów INNOFORM®. Na Zwiedzających czekają m.in.: wiertła KenTIP FS, zapewniające znaczne oszczędności kosztów i uproszczenie procesów  w warsztacie; dwustronne płytki WNHX04 z sześcioma krawędziami skrawającymi, zapewniające bardzo niską chropowatość ścianek i powierzchni czołowych obrabianych przedmiotów oraz skracającą czas skrawania;  system pomiarowy Orca do określania bezdotykowego przepływu objętościowego i temperatury mediów ciekłych za pomocą podwójnego czujnika ultradźwiękowego; czujniki do pomiaru naprężeń mechanicznych kolumn wtryskarek; roboty wielostanowiskowe, współpracujące UNIVERSAL ROBOTS mogące pracować bez klatki bezpieczeństwa; wielofunkcyjne frezy ARM do wysokowydajnej obróbki form i tłoczników i wiele innych. Targi INNOFORM® to nie tylko prezentacja produktów czy usług. To także maszyny, które można obejrzeć podczas pracy. Firma FANUC  prezentuje procesy ciężkiej obróbki stali C45 na maszynie D21LiB5, 3-osiową obróbkę elektrody z miedzi elektrolitycznej, a także 5-osiowe frezowanie formy wentylatora komputerowego. Procesy te wykorzystują innowacyjną funkcję Nano Smoothing występującą w wersji trzy- jak i pięcioosiowej, która gwarantuje doskonałą jakość obrabianej powierzchni.

Transfer wiedzy, technologii i … pracowników!

Targi INNOFORM® to również doskonale skomponowany program towarzyszący, czyli specjalistyczne konferencje, podczas których eksperci prezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji form. Jest to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami. Po raz kolejny przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w Giełdzie Kooperacyjnej, która umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, a także zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży.  Warto również podkreślić, że targi branżowe to świetna okazja do nawiązania relacji pracodawców z potencjalnymi pracownikami i odwrotnie. To tutaj w jednym miejscu spotykają się liderzy branży i doświadczeni specjaliści oraz osoby nastawione na rozwój zawodowy. Dlatego też Targom INNOFORM towarzyszyć będzie Strefa Kariery – dla wszystkich szukających i oferujących pracę.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.innoform.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl