Już od jutra Caravans Salon Poland 2018

Od jutra, 21 października, na terenie Międzynarodowych Tragów Poznańskich odbywać się będą targi Caravans Salon Poland. Targi potrwają do niedzieli, 23 września.

Podczas wydarzenia organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w interesującym konkursie. Będzie można wygrać campera na tydzień, wystarczy tylko: kupić bilet na Caravans Salon Poland 2018, w sobotę 22 października być pod sceną Strefy Warsztatów w pawilonie 3 do godziny 15:00, dpowiedzieć na pytanie konkursowe wyświetlone bądź przeczytane i następnie wysłać odpowiedź w wiadomości prywatnej na stronie: https://www.facebook.com/CaravansSalon. Do Rozgrywki Finałowej przechodzą 3 pierwsze osoby, które jako pierwsze nadeślą poprawne odpowiedzi i posiadać będą przy sobie ważny bilet wstępu na Caravans Salon 2018.

Caravans Salon Poland w Poznaniu to idealne miejsce na zakup wymarzonego kampera czy przyczepy kempingowej i zobaczenia nowości z branży carvaningowej, dodatkowo podczas wydarzenia będzie można zamówić pojazdy czy potrzebny  sprzęt na sezon 2019. Na targi zapraszamy osoby chcące kupić kampera, przyczepę czy ciekawe dodatki, poszukiwaczy wakacji campingowych oraz przedstawicieli branży caravaningowej.

Podczas Caravans Salon Poland będzie można zobaczyć przyczepy kampingowe, kampery,  domy mobilne jak również wyposażenie kampingowe oraz caravaningowe. Zostanie też zaprezentowana specjalistyczna oferta – instalacje, ogrzewanie, gaz, woda, anteny, odbiorniki, systemy nawigacji, jak również części do pojazdów czy przyczep. Miłośnicy wakacji na łonie natury też znajdą coś dla siebie – namioty, akcesoria do turystyki kampingowej.

VIII Ogólnopolski Zlot Caravaningowy

Teren przed pawilonami 3, w którym odbędą się targi Caravans Salon, będzie gościł właścicieli kamperów i przyczep kempingowych. Na zlocie mile widziany jest każdy, kto uprawia ten rodzaj turystyki, jak również osoby które dopiero chciałyby zasmakować caravaningu. Każdy Zlot to okazja do spotkań, rozmów, wymiany cennych doświadczeń i wspólnego planowania wyjazdów w rozpoczynającym się w nadchodzącym sezonie. Zlot współorganizowany jest przez forum CamperTeam oraz przy wsparciu medialnym „Polskiego Caravaningu”.

Atrakcje Caravans Salon

Caravans Salon to również ciekawy program atrakcji – spotkania z podróżnikami, prelekcje i spotkania ze specjalistami stanowią dodatkową wartość dla uczestników wydarzenia. Dla kierowców kamperów zostaną przygotowane Mistrzostwa Polski Kierowców Kamperów. Zostaną przetestowani pod kątem sprawności w najdrobniejszych manewrach oraz posiadanej wiedzy i umiejętności naprawy problemów technicznych.  Kolejnym punktem programu są spotkania z podróżnikami – odwiedzą nas między innymi: Kuba Bielak, prowadzący program „Wypad z Kraju” czy Łukasz i Magda

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl