Jubileuszowa, 25. edycja Targów Autostrada Polska za tydzień w Kielcach

Już 14 maja na terenie Targów Kielce rozpocznie się dwudziesta piąta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska. Targi te są jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Do 16 maja Targi Kielce będą miejscem spotkań przedstawicieli najważniejszych firm budowlanych, specjalistów z branży oraz zarządców dróg.

Podczas ubiegłorocznej edycji Targów Autostrada Polska, na 30.000 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało aż 418 firm. Przez trzy majowe dni Targi Kielce odwiedziło ponad 10.000 branżowych zwiedzających i odbyło się 10 specjalistycznych konferencji, dotyczących budownictwa drogowego. Tegoroczna, urodzinowa odsłona zapowiada się równie interesująco.

Podczas targów odbędą się konferencje, debaty i spotkania.  Dzięki wsparciu merytorycznemu najważniejszych instytucji w Polsce, targi Autostrada-Polska wraz z towarzszącymi wystawami stały się jedyną taką w naszym kraju platformą do wymiany doświadczeń. Istotne rozmowy na temat dalszego rozwoju branży uzupełniane są licznymi pokazami, prezentacjami, a także wielkimi zmaganiami operatorów maszyn budowlanych.

W trakcie wydarzenia odbędzie się także konkurs Big Bau Masters, który tradycyjnie przyciągnie do Kielc specjalistów z całej Polski.

Jednocześnie z targami Autostrada-Polska odbędą się targi poświęcone pojazdom specjalistycznym – Rotra, technologiom infrastrukturalnym – Traffic Expo oraz rozwiązaniom parkingowym Europarking.  

W tym samym terminie, obok targów Autostrada-Polska, Rotra, Traffic Expo, Salonu Europarking i wystawy MunEq Expo, odbędzie się XX Ogólnopolski Kongres Zarządców Dróg Powiatowych w Starachowicach (14-17 maja 2019). Daty tych wydarzeń pokrywają się nieprzypadkowo. Bowiem, uczestnicy Kongresu przyjadą ze Starachowic do Kielc, by zwiedzić majowe wystawy. Wizyta zarządców dróg powiatowych będzie doskonałą okazja dla wystawców do zaprezentowania się z jak najlepszej strony czy wymiany cennych doświadczeń. Organizatorem XX Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Dróg Powiatowych są Targi Kielce oraz Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl