Koniec Świata Targów

Kolejne, 18. wydanie rocznika Świat Targów. Targi i wystawy w Polsce i Europie w 2019 roku nie ukaże się.

Uczestnicy polskiego rynku targowego – organizatorzy targów, wystawcy i zwiedzający, także media i organizacje biznesowe, biura polskich przedstawicielstw gospodarczych  za  granicą oraz międzynarodowe organizacje targowe i wystawiennicze – zostały bez informatora i przewodnika po polskim przemyśle targowym.

Wawrzyniec Wierzejewski, szef Media – Expo, wydawca Świata Targów od 2001 roku, Członek Założyciel Polskiej Izby Przemysłu Targowego, przewodniczący Komisji Rozjemczej PIPT zrezygnował z wydawania tego magazynu z powodu braku wsparcia ze strony samorządu targowego.

Świat Targów to była najobszerniejsza baza danych o targach, ich organizatorach, terminach i miastach targowych  w Polsce i Europie. Każdego roku około 6000 imprez z pełną adresografią  w Europie, z czego ponad 300 w Polsce. Bezcenne wydawnictwo dla promocji naszych targów.

Kiedy Wierzejewski wydawał pierwszy numer swojego przewodnika po targach, w Polsce było pięć profesjonalnych  tytułów prasowych dedykowanych targom. Dziś nie ma żadnego.

A naszym targom, jak nigdy, brakuje medialnego sprzymierzeńca.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl