DREMA mocna. Jest najsilniejsza w swojej historii

DREMA ,Furnica i Sofab to trzy idealnie połączone imprezy, które koniecznie powinien zwiedzić każdy, kto zajmuje się projektowaniem, produkcją i  rynkiem mebli oraz obróbką drewna.  To targi komplementarne, które obejmują cały proces produkcji meblarskiej. W latach dziewięćdziesiątych Niemcy tego typu imprezy nazywali targami wertykalnymi, chlubili się ich organizacją, bo pokazywały cały proces powstawania produktu i – jak mówili – cały łańcuch powstawania wartości.

Targi trwają do jutra, piątku, 14 września. Polecamy.

DREMA, Furnica i Sofab to kompozycja silnej oferty w najwyższym gatunku.  DREMA, czyli  Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego to już 30.edycja tej imprezy.

Pierwszą DREMĘ zorganizowano już w 1978 roku, ale aż do roku 1994 organizowano ja w cyklu dwuletnim. Są silną marką, są rozpoznawalne, a przede wszystkim poza wiernymi wystawcami  (w tym roku ponad 400) – na kolejne edycje przybywają nowi wystawcy. W tym roku przybyło ponad 30 nowych wystawców. To niekwestionowany wskaźnik żywotności imprezy.

Z przyjemnością przyglądałem się ekspozycjom znajomych firm. Na wielu z nich handlowało już młode pokolenie. Ale byli też  starzy znajomi, w swoich starych rolach, na przykład firma KLEIBERIT  – światowy producent klejów, jak zwykle na obszernym stoisku z tradycyjnie urządzoną kawiarenką targowa do rozmów.

Na każdych targach uważnie wypatruję gospodarzy, bo ich obecność wśród wystawców jest wyrazem gościnności. Tym razem miło nam było  przywitać się z dyrektorem Grzegorzem Turkiewiczem,  przyjazną duszą dla wystawców, wielce zasłużonym dla poznańskich Targach. O Grzegorzu piszę pierwszy raz, choć znamy się ponad 30 lat…

DREMA była wcześniejsza od Polskich Mebli , dziś Meble Polska. Kiedyś te imprezy odbywały się równocześnie. Rychło każde z tych targów wyrosło na silna, samodzielna imprezę.

 

 

foto: expovortal forum wystawców

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl