BUD-GRYF w Szczecinie na nowym miejscu

Dobrymi informacjami polski rynek targowy nas nie rozpieszcza. Jeśli już coś dociera do wiadomości publicznej – to z reguły są to niemiłe lub wręcz złe wieści. Dotyczy to przede wszystkim targów skądinąd znanych, z tradycjami, nawet swego czasu markowych. Tymczasem w środowisku targowym zdarzają się również projekty ciekawe, imprezy oryginalne i marketingowo atrakcyjne. Na przykład w Szczecinie.

Przez 28 lat  zachodniopomorskie targi budowlane odbywały się w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich, które powstały w 1991 roku na prawobrzeżu Szczecina. Dziś są to Targi w likwidacji. Ale  tym roku najbardziej znana impreza tych Targów przenosi się w nowe miejsce – na wyspę Łasztownia.  Wiosną, od 27 do 29 marca, BUD-GRYF & HOME  odbędzie się pierwszy raz  w centrum miasta  przy ulicy Tadeusza Wendy 18.

– Po niemal trzydziestu latach największe w regionie targi budowlane przeprowadzają się z hal MTS na Łasztownię –mówi dla 24Kurier,pl Małgorzata Miszczuk, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. – Nowe, przestronne i funkcjonalne hale wystawiennicze o łącznej powierzchni 2400 metrów kwadratowych, z pełną infrastrukturą, zlokalizowane są vis-à-vis nabrzeża Starówka. ..  Dojazd na miejsce ułatwią rozstawione drogowskazy, a do dyspozycji odwiedzających będzie bezpłatny parking z widokiem na panoramę miasta –dodaje Małgorzata Miszczuk. Wydarzenia towarzyszące, m.in. giełda i konferencja odbędą w pobliskich budynkach Starej Rzeźni i w Centrum Eventowo-Biznesowym Bulwary.

W programie targów BUD-GRYF & HOME 2020 organizatorzy oferują m.in.:

•          prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych;
•          design, trendy i udział wiodących  producentów mebli i wyposażenia wnętrz;
•          dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań;
•          XIII Konferencję „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“;
•          Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną;
•          porady ekspertów, architektów, praktyków;
•          wystawy, konkursy, warsztaty;
•          Strefę Eko

W nowej lokalizacji ma się zmieścić blisko 150 wystawców z branży budowlanej i wnętrzarskiej.

Targi Bud-Gryf & Home adresowane są do osób poszukujących m.in. inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów związanych z remontem oraz energią odnawialną.

Tradycyjnie imprezę odwiedza blisko dziewięć tysięcy osób, z czego ponad osiemdziesiąt procent jest w takcie remontu lub planowania budowy.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl