Targi K 2019 – największe na świecie targi kauczuku i tworzyw sztucznych

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targach Tworzyw Sztucznych i Kauczuku K 2019 odbędzie się w Düsseldorfie / Niemcy w dniach od 16 do 23 października 2019 r.

Targi K 2016

Targi K w Düsseldorfie to w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych największa impreza targowa na świecie. To również punkt spotkań fachowców ze wszystkich zakątków ziemi, doskonale oddający trendy globalizacji. Na targach K znajdą Państwo najnowsze technologie, techniki produkcji, metody konstrukcyjne oraz spotkają potencjalnych klientów i dostawców. Targi K są najważniejszą na świecie giełdą kontaktów nie tylko dla całego przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku, ale także dla zainteresowanych użytkowników z innych branż.

Targi K 2016

Co trzy lata eksperci z przemysłu samochodowego, opakowań, elektrotechniki, elektroniki i komunikacji, budownictwa i techniki medycznej oraz z lotnictwa i astronautyki mają jedyną i niepowtarzalną okazję do zapoznania się z pełną ofertą i aktualnymi możliwościami zastosowań kauczuku i tworzyw sztucznych oraz trendami na przyszłość.

Targi K 2016

Podczas poprzedniej edycji, w  2016r. w targach K wzięło udział 3293 firm z 61krajów, prezentując najwyższej jakości maszyny, urządzenia, wyposażenie i rozwiązania wykonane i przygotowane przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii. Wszystko to dla ponad 232053 zwiedzających targi z całego świata, wśród których liczną grupę stanowią przedstawiciele każdej branży, w której zastosowanie mają tworzywa sztuczne.

Foto: Messe Düsseldorf

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl