Od piątku w Poznaniu Rybomania 2019

Już w najbliższy piątek, 1 lutego rozpoczną się Targi Wędkarskie Rybomania. Ponad 250 wystawców zaprezentuj swoje oferty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

RYBOMANIA będzie też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer przyciąga co roku coraz większą ilość pasjonatów wędkarstwa.

W tym roku, podczas Rybomanii w Poznaniu pojawi się m.in. Peter Merkel.  Peter Merkel wędkuję od dzieciństwa, a od wczesnych lat 90-tych zajmuje się tym profesjonalnie. Peter Merkel do tej pory łowił w praktycznie całej Europie m.in. Francji, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Włoszech i na Węgrzech. Wśród swoich ważniejszych sukcesów wylicza suma o długości 265 cm (Włochy), 235 cm (Niemcy), 230 cm albinos z Francji oraz około 20 sumów o masie przekraczającej 100 kg. Jako ulubioną metodę podaje aktywne wędkowanie z łodzi. Jeśli akurat Peter nie jest na rybach to regularnie pisze artykuły dla prasy branżowej, występuje w telewizji lub nagrywa filmy. Z marką Black Cat jest związany od jej powstania, czyli już ponad 10 lat temu. Podczas Targów Rybomania w Poznaniu Peter Merkel zagości na scenie w pawilonie nr. 5

Program wydarzeń

Bilety

Foto: MTP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl