Ponad 1200 wystawców na targach szkła GLASSTEC 2018

Jubileuszowa, 25 – ta  edycja Międzynarodowych Targów Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych GLASSTEC odbędzie się od 23 do 26 października 2018 roku w Centrum Wystawienniczym w Düsseldorfie.

W tym roku, te najważniejsze targi dla przemysłu szklarskiego, na których spotkała się cała branża szklarska będą miały wiele powodów do świętowania.  Cztery miesiące przed wydarzeniem rejestracje na powierzchnię wystawową przekroczyły już sumę z 2016 r. i zbliżają się do rekordowych danych z 2008 r. Po raz kolejny organizatorzy spodziewają się zobaczyć ponad 1200 wystawców z ponad 50 krajów.

Glasstec 2016 przyciągnął ponad 1 230 wystawców z ponad 50 krajów, ponownie czyniąc z nich największe i najważniejsze targi w branży. Ponad 40.100 odwiedzających (z 121 krajów) skorzystało z produktów w produkcji szkła, przetwarzania i wykończenia, handlu szybami, architektury i konstrukcji, okien i fasad, a także z szeroko zakrojonego programu konferencji.

Program wspierający będzie kompaktowy i o wysokim standardzie, z szeregiem nowych atrakcji. Co więcej, będzie on ściśle odzwierciedlał wszystko, co dzieje się w salach, a jednocześnie buduje jeszcze lepsze powiązanie między teorią a praktyką.

Wystawcy prezentując szereg ofert o wysokiej jakości, przedstawią przyszłość technologii, produkcji i zastosowań szkła.  Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zdobyci rozległej wiedzy na temat prezentowanych eksponatów i najnowszej technologii produkcji.

Podczas targów odbędzie się wiele konferencji oraz prezentacji.

Nowy prezes glasstec

Reprezentujący handel szybami federalny mistrz gildii Martin Gutmann będzie prezydentem 25. Glasstec. W tej roli zastąpi dr. Franka Heinrichta, prezesa BV Glas i prezesa zarządu SCHOTT AG. Prezydencja zmienia się w dwuletnich odstępach czasu między Federalnym Stowarzyszeniem Niemieckiego Przemysłu Szklarzy (BIV) a Federalnym Stowarzyszeniem Niemieckiego Przemysłu Szkła (BV Glas).

Więcej na  www.glasstec.de i www.glasstec-online.com

Foto: Messe Düsseldorf

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl