34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021 już we wrześniu

34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021, odbędą się  w dniach od 14 do 16 września br. na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA.

Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB są zdecydowanym liderem wśród targów tej branży zarówno w Polsce jak i krajach Europy Środkowo – Wschodniej. Również we wrześniu ubiegłego roku, mimo trwającej pandemii, Organizatorom udało się zorganizować targi, chociaż  w mniejszym zakresie niż dotychczas i przy zastosowaniu dodatkowych środków ochrony sanitarnej zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Ostatnio Rada Ministrów oficjalnie zezwoliła na organizację targów od 6 czerwca wprowadzając jednocześnie pewne ograniczenie co do liczby osób mogących przebywać jednocześnie w pomieszczeniach ekspozycyjnych. Odmrożenie targów przez rząd wyraźnie wpłynęło na zwiększenie zainteresowania udziałem w nich wśród firm, także tych spoza Polski. Mamy nadzieję, iż targi szybko wrócą do rozmiarów, jakie miały przed pandemią.

Wśród dominujących czynników, które zachęcają do udziału w tegorocznych targach należy wymienić chęć odnowienia osobistych kontaktów pomiędzy oferentami urządzeń a ich klientami i porozmawiania bez elektronicznych pośredników, które jednak tworzą pewną barierę oficjalności, a po wielu miesiącach – znużenie ich stosowaniem.

Wraz z partnerami branżowymi ZIAD Bielsko-Biała SA jako organizator targów przygotowuje kilka konferencji, które powinny przybliżyć odpowiedzi na pytania nurtujące wystawców jak  i zwiedzających targi. Jedna z tych konferencji dotyczyć będzie problematyki sprawiedliwej transformacji energetycznej, w której programie przewiduje się omówienie zarówno krajowego planu tej transformacji jak i wybranych komponentów terytorialnych a także udziału w tych programach innowacyjnych firm krajowych. Druga z planowanych konferencji dotyczyć będzie planów inwestycyjnych zarówno w zakresie sieci przesyłowej jak i wybranych sieci dystrybucyjnych.

Na targach ENERGETAB 2021 odbędzie się też trzeci dzień bardzo dobrze przyjętej konferencji „Fotowoltaika – dziś i jutro” – zresztą na targach jest zlokalizowana specjalna Strefa OZE, w której będzie można zapoznać się z czynnymi instalacjami PV czy napowietrznych pomp cieplnych. Nadto na targach będą zorganizowane: ciesząca się dużym zainteresowaniem podczas ubiegłorocznych targów Strefa Elektromobilności oraz Strefa Praktycznych Pokazów (SPP).

Powyższe konferencje i pokazy będą miały charakter stacjonarny ale z transmisją ich przebiegu w internecie. Zresztą tegoroczne targi istotnie poszerzą zastosowanie transmisji on-line z wydarzeń targowych czy specjalnych prezentacji wystawców, aby umożliwić „udział” w targach także tym, którzy jednak nie będą mogli osobiście wziąć w nich udział.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców. Z satysfakcją informujemy, że Ministerstwo Klimatu i Środowiska potwierdziło możliwość przyznania w tym konkursie wyróżnienia pod nazwą „Puchar Ministra Klimatu i Środowiska.

Targi ENERGETAB, jako jedno z najważniejszych w tym roku spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego będą też doskonałą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Po szczegółowe i aktualne informacje zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony http://energetab.pl/ lub kontaktu z Biurem Targowym.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl