Świat bezgranicznych możliwości

aluminiowe profile z modułu 20 z rowkiem 5 kompatybilne z item i bosch

Foto 1 : aluminiowe profile z modułu 20 z rowkiem 5 kompatybilne z item i bosch

Świat bezgranicznych możliwości aluminiowych systemów konstrukcyjnych Taropak 2018, 1-4 października, pawilon 5A, stoisko 7

Alutec to modułowy system profili aluminiowych do budowy nowoczesnych konstrukcji użytkowych, zwłaszcza przemysłowych. Co ważne – wszystkie profile Alutec KK są kompatybilne z systemami innych producentów (Bosch, Item). Z ofertą firmy będzie można zapoznać się osobiście na targach Taropak 2018 w Poznaniu.

kompatybilne profile aluminiowe z producentami item i bosch

Foto 2: kompatybilne profile aluminiowe z producentami item i bosch

Już teraz, dwa tygodnie przed targami, chcemy zwrócić uwagę na będące w powszechnym  użyciu  wysoce rozwinięte technologiczne systemy aluminiowe Alutec , które  są podstawą wielu konstrukcji. Szczególnie widać to na targach.

kompatybilne profile aluminiowe doskonałe zamienniki dla profili item i bosch

Foto 3: kompatybilne profile aluminiowe doskonałe zamienniki dla profili item i bosch

Wśród wielu profili aluminiowych firmy na uwagę zasługują profile aluminiowe z modułu 45 z rowkiem 10 mm. Profile Alutec KK są równowartościowymi zamiennikami profili Bosch, czy Item. Profile aluminiowe z serii „45 rowek 10” to profile aluminiowe najwyższej jakości, porównywalne z profilami najbardziej zaawansowanymi technologicznie, które mogą być wykorzystywane do tworzenia najróżniejszych konstrukcji przemysłowych. Profil aluminiowy „moduł 45 rowek 10” ma zastosowanie w tworzeniu nawet najbardziej rozwiniętych technologicznie struktur przemysłowych.

Profil aluminiowy Alutec KK – kompatybilny z systemami innych producentów, bazuje na perfekcyjnie dobranych elementach, jest najlepszym profilem aluminiowym niezbędnym do produkcji, co pozwala tworzyć najróżniejsze systemy oparte o aluminiowe systemy konstrukcyjne.

profile aluminiowe seria 40 z rowkiem 8 kompatybilne z bosch i item

Foto 4:  profile aluminiowe seria 40 z rowkiem 8 kompatybilne z bosch i item

Profile z modułu 45 z rowkiem 10” stosowane są do konstrukcji przemysłowych związanych z budową maszyn, tablic, różnego rodzaju zabudów, prowadnic liniowych, stanowisk montażowych, regałów, osłon maszyn i wielu innych –  jako najlepszy profil aluminiowy łączący.  Kategoria profili „Moduł 45 rowek 10” dopasowuje się idealnie do całości konstrukcji i scala wszystkie elementy w sposób gwarantujący stabilność oraz trwałość.

profile aluminiowe alutec bosch item

Foto 5 : profile aluminiowe alutec bosch item

Przy montażu  profilu aluminiowego Alutec warto wspomnieć o akcesoriach, które firma oferuje  w szerokim asortymencie, jak :  kątowniki, złącza kątowe, zaślepki, nakrętki podkładki, śruby, wkładki, złącza, kołnierze, uszczelki i zawiasy.  Są to akcesoria wysokiej jakości,  zawsze odpowiednio dobrane do każdego modelu profili.

profile aluminiowe z modułu 20 z rowkiem 5 mm zamienniki profili item i bosch

Foto 6: profile aluminiowe z modułu 20 z rowkiem 5 mm zamienniki profili item i bosch

Moduł 45 rowek 10 – specyfikacja techniczna zobacz tutaj

Alutec K&K Polska jest w Europie Północnej i Wschodniej strategiczną jednostką „Grupy ALUTEC”. W Polsce natomiast jest jedynym i oficjalnym dostawcą konstrukcyjnych systemów aluminiowych Alutec.

Alutec KK działa na rynku od 2012 roku, jako polska firma z polskim kapitałem, z siedzibą w Jasinie koło Swarzędza.

Zapraszamy na stronę aluteckk.pl

Kontakt:

Alutec K&K Polska Sp.j.
ul. Sołecka 38 62-020 Swarzędz-Jasin
tel.: +48 (61) 872 86 32
e-mail: handlowy@aluteckk.pl
aluteckk.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eanet.pl